Bio Berry

Bio Berry zajmuje się produkcją i przetwarzaniem owoców miękkich, takich jak malina, truskawka, porzeczka, owoce leśne, a także owoców takich jak jabłko, śliwka, rabarbar  czy wiśnia, pochodzących z certyfikowanej produkcji ekologicznej.

Zarządzamy całym procesem od momentu wysiewu/sadzenia poprzez monitorowanie uprawy i skupu owoców aż po produkt przetworzony, gotowy do zastosowania w przemyśle spożywczym.

Nasze ekologiczne owoce mrożone i ekologiczne puree przeznaczone są do produkcji dżemów, konfitur, produktów z kategorii baby food, soków owocowych, jogurtów, mrożonek, musli.

Zapraszamy do współpracy!

 

więcej o nas »

Produkty

Firma Bio Berry produkuje i dostarcza następujące rodzaje produktów ekologicznych:

Ekologiczne
owoce mrożone

zobacz produkty

Ekologiczne
owoce schłodzone

zobacz produkty

Ekologiczne
puree owocowe

zobacz produkty

Ekologiczne
koncentraty owocowe

zobacz produkty

Ekologiczne
owoce świeże dla przemysłu

zobacz produkty

Ekologiczne
litofilizaty

zobacz produkty


Pobierz ważne dokumenty PDF dotyczące naszych produktów



Tabela produktów Bio Berry

pobierz PDF

Rodzaje opakowań

pobierz PDF

Kalendarz dostaw

pobierz PDF

Ciekawostki: Bio Berry w liczbach

Jakość

Dla rolników

1
Pobierz dokumenty

Pobierz z naszej strony odpowiednie dokumenty aplikacyjne i wypełnij je swoimi danymi.

2
Prześlij dokumenty

Prześlij wypełnione dokumenty na nasz adres e-mail lub pocztą.

3
Oczekuj kontaktu z naszej strony

Zgłoszenia rozpatrujemy w ciągu 14 dni od daty ich wpłynięcia.

Dołącz do nas

Kontakt

Artur Tymiński

Sprzedaż produktów mrożonych i puree

tel. +48 81 442 3535, 81 442 3883
sale@bioberry.com.pl

Sebastian Kania

Kierownik ds. produkcji roślinnej

tel. +48 690 933 744
sebastian@bioberry.com.pl

Andrzej Kowalik

Koordynator ds. produkcji roślinnej

tel. +48 530 071 952
andrzej@bioberry.com.pl

Ilona Granat

Kontraktacja

tel. +48 530 137 291,
+48 442 38 80

ilona@bioberry.com.pl

Marta Ziółkowska

Koordynator ds. logistyki i eksportu

tel. +48 534 155 755
+48 81 442 38 82

m.ziolkowska@bioberry.com.pl

Grzegorz Turczyn

Specjalista ds. jakości

tel. +48 533 307 675
grzegorz.t@bioberry.com.pl

Marcin Porzak

Koordynator ds. produkcji roślinnej

tel. +48 533 311 876
marcin@bioberry.com.pl

Sylwia Rejman

Księgowość

tel. +48 81 442 36 26,
+48 81 442 38 82

sylwia@bioberry.com.pl

Olga Kamińska

Księgowość

tel. +48 690 933 844
olga@bioberry.com.pl

Ewa Stelmach-Tofil

Główna Księgowa

tel. +48 81 442 36 26
ewa@bioberry.com.pl

Przejdź do kontaktu

Zaproszenie

Zaproszenie